Prac wykończeniowych jest bardzo dużo, wiąże się to z wieloma problemami, zwłaszcza tymi finansowymi. Chcesz nam pomóc w budowie? Bardzo się cieszymy! Jak to zrobić? Jest kilka sposobów:

KORECZEK NA DOMECZEK

Akcja polega na zbieraniu plastikowych nakrętek z napojów itp., następnie jest sprzedajemy i za otrzymane pieniążki budujemy nasz DOM. Nic Cię to nie kosztuje, a nam bardzo pomoże. Dziękujemy wszystkim tym, którzy już włączyli się w tę akcję (parafiom, szkołom, przedszkolom, osobom prywatnym). Koreczki można składać w siedzibie naszego Stowarzyszenia (ul. Bytomska 39, Zabrze-Biskupice). Po większą ilość przyjedziemy - napisz bądź zadzwoń do nas. WKRĘĆ SIĘ Z NAMI W POMAGANIE! 

PRZEKAŻ NAM 1% Z PODATKU

Jako Organizacja Pożytku Publicznego bierzemy udział w akcji zbierania 1% z podatku. Państwo i tak podatek zabiera, a my możemy "wyskrobać" ten 1%! Nic Cię to nie kosztuje, a nam bardzo pomoże. W swoim rozliczeniu podatkowym wpisz 10 cyfr - numer naszego KRSu 0000223459,
nic więcej nie trzeba robić. Przekaż swojej rodzinie, znajomym, nieznajomym i przyjaciołom. Budujcie z nami!

DOŁĄCZ DO MSB 

Modlitewna Sztafeta Budowlana polega na codziennej modlitwie jednej, bądź kilku wyznaczonych osób w intencji ukończenia budowy naszego Domu. (SZCZEGÓŁY - PRZEJDŹ). Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez modlitwy wielu osób nigdy byśmy nie doszli do tego, co aktualnie mamy. Chcesz dołączyć? Napisz do nas bądź zadzwoń! Oczywiście zachęcamy i  prosimy o modlitwę codziennie nie tylko wyznaczone osoby. Dziękujemy bardzo! 

ZŁÓŻ DAROWIZNĘ NA BUDOWĘ DOMU

Chcesz złożyć darowiznę na cel budowy? Będziemy bardzo wdzięczni. Jak to zrobić? Informacje TUTAJ.

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSZELKIE DOBRO OKAZANE W SPRAWIE BUDOWY NASZEGO DOMU, ZAPEWNIAMY JEDNOCZEŚNIE O NASZEJ CIĄGŁEJ PAMIĘCI MODLITEWNEJ