Multikino

Idziemy znów do kina! ; ) 
W najbliższą sobotę (28.04) wybieramy się do zabrzańskiego Multikina. Szczegółowe informacje w najbliższych dniach. Zarezerwujcie sobie ten dzień ; )

Spotkanie grupy młodszej, 15.04.2018

15 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie dzieci. Po wspólnej Eucharystii wysłuchaliśmy ogłoszeń i zasiedliśmy do wspólnego stołu, by przy kawie i ciastkach troszkę poplotkować. W naszej galerii kilka zdjęć, zapraszamy! 

ZDJĘCIA - PRZEJDŹ

Turnus w Głogowie

Termin tegorocznego turnusu w Głogowie: 16.07.2018-30.07.2018.  

Zapisy prowadzi Sonia Burek, tel.: 666998613. Prosimy dzwonić w godzinach 20.00-22.00. 

W rozwinięciu znajdują się szczegółowe informacje, prosimy o zapoznanie się z nimi.

więcej

Wielkanoc!

Alleluja! Jezus żyje! Alleluja! 
Niech Zmartwychwstały Pan strzeże, błogosławi i umacnia! Niech będzie w Twoim sercu i życiu każdego dnia. PRAWDZIWEJ RADOŚCI ZE ZMARTWYCHWSTANIA JEZUSA!

Zarząd i Komisja Rewizyjna KSN MiCz

Wielki Czwartek

"Gdyby zniesiono sakrament święceń, nie mielibyśmy Pana. Któż Go złożył tam, w tabernakulum? Kapłan. Kto przyjął waszą duszę, gdy po raz pierwszy wkroczyła w życie? Kapłan. Kto ją karmi, by dać siłę na wypełnienie jej pielgrzymki? Kapłan. Któż ją przygotuje, by pojawiła się przed Bogiem, obmywając ją po raz ostatni we Krwi Jezusa Chrystusa? Kapłan, zawsze kapłan. A jeśli ta dusza umiera ze względu na grzech, kto ją wskrzesi, kto da jej ciszę i pokój? Znów kapłan. Po Bogu, kapłan jest wszystkim! On sam pojmie się w pełni dopiero w niebie"  (Św. Jan Maria Vianney) .

 

W dniu dzisiejszym, w sposób szczególny pamiętamy o naszych Kapłanach. Wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób związani są z naszym Stowarzyszeniem składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego Błogosławieństwa, Opieki Matki Bożej i świętości kapłańskiego życia. Oczywiście zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci nie tylko dziś. Szczęść Wam Boże!

Członkowie i Sympatycy KSN MiCz

Walne Zebranie

W pierwszą niedzielę marca, 04.03.2018 odbyło się Walne Zebranie Członków Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół "Modlitwa i Czyn" w czasie którego podjęliśmy ważne decyzje dotyczące tegorocznej działalności naszej wspólnoty. Po spotkaniu przy wspólnym stole mogliśmy powymieniać się opowieściami wydarzeń minionego miesiąca. W galerii kilka zdjęć - PRZEJDŹ

Spotkanie grupy młodszej, 11.03.2018

11 marca odbyło się spotkanie integracyjne grupy młodszej. Po Eucharystii zasiedliśmy do wspólnego stołu, by przy cieście i kawie móc świętować kolejne urodziny naszej Kasi i naszego Wiktora. Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć w naszej galerii - PRZEJDŹ.

(*)

Kolejna przykra wiadomość:

Z wielkim żalem informujemy, że zmarł Piotr Sklorz - członek naszego Stowarzyszenia i tato naszego Jasia. 

Pogrzeb świętej pamięci Piotra odbędzie się w sobotę, 10 marca o godz. 12:00 na cmentarzu Centralnym w Gliwicach.
Msza Święta o 7:30 w parafii NMP MK w Gliwicach - Sikorniku

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

(*)

Z żalem i przykrością informujemy, że odeszła do Pana Elżbieta Antoszewska - członkini naszego Stowarzyszenia i uczestniczka naszych turnusów. Pogrzeb świętej pamięci Elżbiety odbędzie się w sobotę, 10 marca o godzinie 11:00 w parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Gliwicach - Sośnicy. 

 

"Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie..."

Spotkanie integracyjne grupy młodszej

11 lutego odbyło się kolejne spotkanie grupy młodszej w Zabrzu - Biskupicach. Po tradycyjnej Mszy Świętej, której przewodniczył ks. Henryk, przy kawie i cieście oddaliśmy się w wir rozmów. Wielkie dzięki za uczestnictwo, przyniesione wypieki. W galerii kilka zdjęć, zapraszamy! PRZEJDŹ

Walne zebranie Członków

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół "Modlitwa i Czyn" zwołuje Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Obecność obowiązkowa. 

Terminy:

Termin I: 04.03.2018 godz. 12:00

Termin II: 04.03.2018 godz. 14:00

1%