Wszystkiego dobrego!

Dziś (15.06) nasz Ksiądz Henryk obchodzi swoją kolejną rocznicę święceń kapłańskich. Z tej okazji składamy Ci, drogi Księże najserdeczniejsze życzenia! Niech Bóg błogosławi, Matka Boża wyprasza wszystkie potrzebne łaski. My zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci!

Szczęść Ci Boże!

 

Członkowie i Sympatycy KSN MiCz

Pierwsza Komunia Święta Julii i Marcina

W minioną niedzielę Julia i Marcin pierwszy raz przyjęli Pana Jezusa do swoich serc. Chwile niezapomniane. Zdjęcia z tej pięknej uroczystości pojawią się lada moment - drobne problemy techniczne. 
Niemniej jednak Julii i Marcinowi składamy najserdeczniejsze życzenia! Żeby ta niedzielna radość po przyjęciu Pana trwała w Was zawsze!

DZIĘKUJEMY!

Baaaaaardzo dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku przekazali 1% podatku na nasze Stowarzyszenie. Dzięki Wam będziemy mogli budować dalej Dom, w którym prawdziwą rodzinę stworzą Osoby Niepełnosprawne! 

UWAGA!!! CZERWCOWE SPOTKANIA!

W czerwcu, wyjątkowo czekają nas drobne zmiany w godzinach naszych comiesięcznych spotkań. 

Spotkanie w salkach parafii św. Anny, 3.06. o godzinie 14.00.

Spotkanie w Domu Rekolekcyjnym w czasie którego Julia i Marcin przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa do swoich serc (zapraszamy 100 razy bardziej!) - 10.06. godz. 12.00. 

Przekażcie wszystkim! 

Multikino

Idziemy znów do kina! ; ) 
W najbliższą sobotę (28.04) wybieramy się do zabrzańskiego Multikina. Idziemy na film pt. Piotruś Królik (CZYTAJ). W zabrzańskim Multikinie widzimy się o godz. 11:00. Do zobaczenia! 

Spotkanie grupy młodszej, 15.04.2018

15 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie dzieci. Po wspólnej Eucharystii wysłuchaliśmy ogłoszeń i zasiedliśmy do wspólnego stołu, by przy kawie i ciastkach troszkę poplotkować. W naszej galerii kilka zdjęć, zapraszamy! 

ZDJĘCIA - PRZEJDŹ

Turnus w Głogowie

Termin tegorocznego turnusu w Głogowie: 16.07.2018-30.07.2018.  

Zapisy prowadzi Sonia Burek, tel.: 666998613. Prosimy dzwonić w godzinach 20.00-22.00. 

W rozwinięciu znajdują się szczegółowe informacje, prosimy o zapoznanie się z nimi.

więcej

Wielkanoc!

Alleluja! Jezus żyje! Alleluja! 
Niech Zmartwychwstały Pan strzeże, błogosławi i umacnia! Niech będzie w Twoim sercu i życiu każdego dnia. PRAWDZIWEJ RADOŚCI ZE ZMARTWYCHWSTANIA JEZUSA!

Zarząd i Komisja Rewizyjna KSN MiCz

Wielki Czwartek

"Gdyby zniesiono sakrament święceń, nie mielibyśmy Pana. Któż Go złożył tam, w tabernakulum? Kapłan. Kto przyjął waszą duszę, gdy po raz pierwszy wkroczyła w życie? Kapłan. Kto ją karmi, by dać siłę na wypełnienie jej pielgrzymki? Kapłan. Któż ją przygotuje, by pojawiła się przed Bogiem, obmywając ją po raz ostatni we Krwi Jezusa Chrystusa? Kapłan, zawsze kapłan. A jeśli ta dusza umiera ze względu na grzech, kto ją wskrzesi, kto da jej ciszę i pokój? Znów kapłan. Po Bogu, kapłan jest wszystkim! On sam pojmie się w pełni dopiero w niebie"  (Św. Jan Maria Vianney) .

 

W dniu dzisiejszym, w sposób szczególny pamiętamy o naszych Kapłanach. Wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób związani są z naszym Stowarzyszeniem składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożego Błogosławieństwa, Opieki Matki Bożej i świętości kapłańskiego życia. Oczywiście zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci nie tylko dziś. Szczęść Wam Boże!

Członkowie i Sympatycy KSN MiCz

Walne Zebranie

W pierwszą niedzielę marca, 04.03.2018 odbyło się Walne Zebranie Członków Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół "Modlitwa i Czyn" w czasie którego podjęliśmy ważne decyzje dotyczące tegorocznej działalności naszej wspólnoty. Po spotkaniu przy wspólnym stole mogliśmy powymieniać się opowieściami wydarzeń minionego miesiąca. W galerii kilka zdjęć - PRZEJDŹ

Spotkanie grupy młodszej, 11.03.2018

11 marca odbyło się spotkanie integracyjne grupy młodszej. Po Eucharystii zasiedliśmy do wspólnego stołu, by przy cieście i kawie móc świętować kolejne urodziny naszej Kasi i naszego Wiktora. Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć w naszej galerii - PRZEJDŹ.

1%