Zaproszenie

Dostaliśmy zaproszenie z zewnątrz do wzięcia udziału w kursie tańca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, który rusza w marcu w Gliwicach. Wszelkie szczególy i informacje u Katarzyny Walke. ; ) 

Wspólne kolędowanie!

28 stycznia o godzinie 15:00 w parafii św. Wawrzyńca odbędzie się wspólne kolędowanie, na którym kilka kolęd wykonają członkowie naszego Stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy, zarezerwujmy sobie to popołudnie i przedłużmy radość z Narodzenia Pana!

Nowa strona!

Uwaga, uwaga! Ruszamy z naszą nową stroną internetową!!! Co prawda jest jeszcze w budowie, chcemy by była jak najbardziej przejrzysta, dlatego może to jeszcze chwilkę potrwać, ale aktualności na pewno będą się systematycznie pojawiać. Zachęcamy też do wpisów w naszej księdze gości i intencji. Lada moment ruszy newsletter, dzięki czemu będziemy w jeszcze lepszym kontakcie. Troszkę cierpliwości, bo będzie cudownie!

Rekolekcje Adwentowe 2017

W dniach od 8 do 10 grudnia odbyły się nasze wspólnotowe rekolekcje adwentowe. Uczestniczyło w nich mniej niż zwykle osób. Dla każdego z uczestników był to czas bezcenny. Czekamy na relacje :) Poniżej relacja Beaty Gerlich i Joli Didek.

Ogłoszenia!

Przypominamy, że 17 grudnia odbędzie się nasza Wigilia (dla osób zapisanych).
Zapisy przyjmuje Sonia Burek.

Planujemy zorganizować Sylwestra, szukamy jeszcze Wolontariuszy!
Zapisy u Sonii Burek.

W następną sobotę wybierzemy się do kina, szczegóły niedługo.

Piknik na Rancho

1 października odbyło się nasze spotkanie integracyjne, lecz troszkę inaczej niż każdego miesiąca. O godzinie 13:00 rozpoczęliśmy Mszę Świętą w salalkach parafii św. Anny, później wysłuchaliśmy najważniejszych ogłoszeń, a następnie udaliśmy się do Zabrza-Mikulczyc, na Rancho Leśna, by tam przy grillu, muzyce móc spędzić ze sobą trochę czasu. Serdeczne podziękowania kierujemy do Gospodarzy, Państwa Polednik za okazane dobro. Dziękujemy wszystkim tym, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. W galerii kilka zdjęć z niedzieli, zapraszamy!

1%