Zaproszenie

Uwaga, ogłoszenie! 

Dostaliśmy zaproszenie na wigilię dla Osób Niepełnosprawnych naszego miasta (Zabrze). Odbędzie się ona 22.12.2023 o godz. 17.00. 

Jeśli jesteś chętny/chętna do reprezentowania naszego Stowarzyszenia, chętnie podamy szczegóły! Można zasięgnąć informacji u Sonii. Prosimy o informację jak najszybciej. Zapraszamy!

Światowy Dzień Wolontariatu

Dziś Światowy Dzień Wolontariatu. Wszystkim naszym Drogim Wolontariuszom dziś, w szczególny sposób chcemy powiedzieć: DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE <3

Kartki świąteczne

Drodzy Biskupiczanie (i nie tylko)! 

W parafii św. Jana Chrzciciela, po każdej jutrzejszej (03.12) Eucharystii będzie można nabyć nasze autorskie kartki świąteczne! 
Zachęcamy do takiej formy składania życzeń swoim bliskim <3
Kartki są niesamowite! A dzięki nim, będziemy trochę bliżej Was w czasie Świąt Bożego Narodzenia <3

Rekolekcje

Przypominamy osobom zapisanym o rozpoczynających się w piątek (8.12) naszych rekolekcjach.
Startujemy o godzinie 16.00, Ojciec Rekolekcjonista dostępny będzie od 14. 

W czasie rekolekcji będzie można nabyć miody. Przypominamy również o prośbie o przyniesienie "darów stołu" - kawa, herbata, słodkie i słone przekąski.

Do zobaczenia <3

Spotkanie integracyjne

Przypominamy, że w miesiącu grudniu NIE BĘDZIE spotkania integracyjnego w pierwszą niedzielę miesiąca. Spotkanie połączone będzie z Wigilia Stowarzyszenia, 17.12. 
Rozpoczynamy o 13.00 Mszą Świętą, po niej zapraszamy do wigilijnego stołu w Restauracji Beskid. Na wigilię należy się zapisać, zapisy u Sonii. 

Zapraszamy ♥️

Wigilia

Halo, halo! Przypominamy, że 17.12 mamy naszą Wigilię. Rozpoczynamy o 13.00 w parafii św. Jana Chrzciciela w Biskupicach. Później pójdziemy świętować do Restauracji Beskid. Na Wigilię trzeba się zapisać. Można to zrobić u Sonii - 666998613. 

Wigilia dla Członków Stowarzyszenia jest bezpłatna. Dla osób spoza Stowarzyszenia - 50 zł od osoby.

Spotkanie Wolontariatu

Przypominamy, że w środę, 8 listopada o 19.00 widzimy się w Domu św. Benedykta na spotkaniu wolontariuszy <3 serdecznie zapraszamy! <3

Spotkanie <3

W ostatnią niedzielę października w parafii pw. Świętego Krzyża w Zabrzu, dwójka naszych członków stowarzyszenia opowiadała o wspólnocie i zachęcała do wolontariatu. Zachęcamy do mówienia o naszej wspólnocie. Być może dzięki Waszemu świadectwu wzajemnego sobie towarzyszenia ktoś zdecyduje się podać pomocną dłoń tym, którzy wciąż na nią czekają.

Szczegółowe informacje o rekolekcjach

Informacje dotyczące rekolekcji: 

Termin: 8-10 grudzień 2023 

Płatność: 200 zł z noclegiem i wyżywieniem, 100zł wyżywienie bez noclegu 

Miejsce rekolekcji: Dom Rekolekcyjny w Zabrzu - Biskupicach. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy pod numerem : 609843366.

 

Zostały ostatnie miejsca, zapraszamy <3

Gratulacje <3

Miło nam poinformować, że nasza Mariola zajęła II miejsce w VI Przeglądzie Twórczości Osób z Niepełnosprawnościami "Wyrażam siebie kolorami" <3

Gratulujemy <3

1%