Łukasz 2020-04-03

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia uszu. O zdrowie dla Doroty. O zdanie egzaminu dla Maksyma. Za zmarłych +Jozefę +Zofię +Franciszka.

Ufający Bogu 2020-03-24
Proszę o modlitwę w następującej intencji: dziękuję Bogu za życie moje i moich bliskich, powierzam wszystkich moich bliskich prowadzeniu Matki Bożej i Jezusa, prosząc o prowadzenie nas w zdrowiu oraz przyjęcie Jezusa i Maryji do naszych serc tak, aby w naszym domu rodzinnym i rodziny teściów zapanował stały Boży Pokój. A dla siebie proszę o rozsądność i cierpliwość w znoszeniu trudności i oczekiwaniu na Boże Łaski! Proszę również o zahamowanie epidemii koronawirusa! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Całe swoje życie chcę powierzyć Maryji i Jezusowi! Amen
Jola 2020-03-23
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa, nawrócenie męża, by mąż zakończył romans, wycofał pozew rozwodowy i wrócił do domu.
dorota 2020-03-23
Proszę o zdrowie dla mojego synka Franka.
Lucyna 2020-03-15
Za Darię, niech zakończy życie w grzechu konkubinatu z żonatym mężczyzną. Niech Bóg postawi na jej drodze uczciwego mężczyznę.
Paula 2020-03-15
O uratowanie małżeństwa Anny i Jacka. O odrodzenie więzi małżeńskiej i łaskę Bożą.
Iwona Sypien Sypień 2020-03-05
O nawrócenie dla Janusza i łaskę szczerego płaczu nad swoimi grzechami dla niego. Abym umiała mu wybaczyć.
Anna 2020-03-05
Proszę nawrócenie się Filipa , o Bożą opiekę nad jego życiem, o uzdrowienie jego duszy i ciała, o szczęśliwe życie , o ukończenie studiów i dobrą pracę dka Filipa
Anna 2020-03-05
Proszę o cud uzdrowienia mnie z czerniaka i opieką Bożę w codziennym życiu. Proszę o pozytywne zakończenie sprawy o mobbing i znalezienie nowej pracy.
Zofia 2020-03-04
Bardzo proszę o modlitwę o łaski uzdrowienia Zuzi i wszystkich chorych w rodzinie. Bóg zapłać za modlitwy.
Iza 2020-03-01

Proszę o wzajemną miłość Marka do mnie i zawarcie z nim szczęśliwego małżeństwa opartego na Bogu miłości i przyjaźni. Proszę o zdrowie dla mojej mamy.

Agata 2020-02-29
Proszę o modlitwę o dobre wyniki badań histopatologicznych mojej mamy. Boże daj jej siłę do walki.
Magdalena 2020-02-04
Proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby na tle psychicznym, która dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki. Ratuj mnie bo bardzo cierpię z tego powodu, postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.
Agata 2020-01-20
Proszę o modlitwę, Boże Błogosławieństwo,wiarę i siłę w walce z chorobą u mojej mamy oraz o dobre wyniki badań.
Kamila 2020-01-18
Proszę o modlitwę aby Adam się odezwał abyśmy szczerze porozmawiali , za nas o opiekę Maryji
Anna 2020-01-13
Proszę o modlitwę o nawrócenie i przemianę męża. Niech przestanie ranić osoby mu najbliższe. Niech zapanuje nad pokusami i nałogami.
Łukasz 2020-01-10
Zwracam się z uprzejmą o modlitwę za mnie oraz w mojej intencji za co dziękuję. Mam 36 lat, mam umiarkowany stopień niepełnosprawności do 31.01.2020 i pracuję w Zakładzie Pracy Chronionej i boję się o utratę pracy oraz  że nie zostanie mi przedłużony umiarkowany stopień niepełnosprawności i jeśli utracie stopień niepełnosprawności mogę stracić pracę a w dniu 30.12.2019 złożyłem wniosek o przedłużenie i przyznanie stopień niepełnosprawności i teraz czekam na komisje lekarska. W związku z powyższym bardzo proszę o modlitwę za mnie i w mojej intencji by Miejski Zespół d/s orzekania o niepełnosprawności orzekł i przyznał mi umiarkowany stopień niepełnosprawności na stałe. Bardzo proszę a nawet błagam o modlitwę za mnie w tej intencji oraz bardzo dziękuję za modlitwę. Za modlitwę dziękuję i Bóg zapłać.
Anna 2020-01-09
Proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa Anny i Jacka.
Tomek 2020-01-03
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji w moim domu i rodzinie oraz o powrót pokoju w relacjach pomiędzy mną a moją żoną oraz moimi rodzicami! Jezu, proszę Ty się tym zajmij, bo kiedy ja coś próbuję zrobić, zawsze się wszystko psuje! Jezu pragnę, abyś był zawsze na pierwszym miejscu w moim życiu i chcę postępować jak Ty we wszystkich sytuacjach! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij! Amen
Emilia 2019-12-27
Nazywam się Emilia, mam 24 lata, Bóg odgrywa w moim życiu ogromną rolę. Jestem osobą niewidzącą od urodzenia, tak bardzo bym chciała z pomocą Bożą otrzymać łaskę uzdrowienia moich oczu - choć kilka procent, jeśli oczywiście taka jest Jego wola. Niestety z medycznego punktu odzyskanie wzroku nie jest możliwe - retinopatia wcześniacza. Bardzo chciałabym prosić o modlitwy w mojej intencji. Ja ze swojej strony także obiecuję modlitwę. Pozdrawiam gorąco
1%